Apple Watch Series 11 | Smart watch | GPS (satellite) | 42mm Retina | Waterproof
- TootjadApple
- Mudel: MEQX4ET/A
- Saadavus: 5
-
498€
Apple Watch Series 11 | Smart watch | GPS (satellite) | 42mm Retina | Waterproof
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani suurus (k x v) | 374 x 446 |
| Ekraani tüüp | 42mm Retina |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Muud funktsioonid | GPS 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2222 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | Watch Series 11 |
| Pulsimonitor | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Bluetooth |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


